arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Millised on Sinu eelised kinnisvara müügis, kui võtad appi hea maakleri?

Tihti tekib inimestel küsimus, et miks ma peaksin oma kinnisvara müügis maakleri abi kasutama. Toon välja põhilised aspektid, mida kinnisvaramaakler objekti müümisel või üüri vahendamisel teeb, et protsess kiiresti ja sujuvalt kulgeks.

Kui oled usaldanud oma kinnisvara müügi maaklerile, esindab maakler just Sinu huve! Üks neist huvidest on müüa Sinu kui omaniku kinnisvara just Sulle parimatel tingimustel. 

Maakler nõustab omanikku müügihinna kujundamisel ning selgitab müüjale turusituatsiooni. Maakler suhtleb hindajatega, vaatab hetkepakkumisi samas piirkonnas sarnastest objektidest ning peab nõu kolleegidega, kes on sealses piirkonnas kinnisvara müünud. Kuna meie hindajad on väga hästi turuolukorraga kursis, siis oskavad nad väärtuslikku nõu anda maaklerile objekti turuanalüüsi osas. Tänu kogu sellele infole suudame kujundada parima võimaliku müügihinna.

Kinnisvaramaakler teeb esmakohtumisel vara ülevaatuse ning kontrollib dokumentatsiooni. Oma kinnisvara ise müües ei pruugi omanik selle peale tulla, et niisugust kontrolli teha, kuid tegelikkuses on eriti oluline, sest tehingusse jõudmisel dokumentatsioon korras oleks, vastasel juhul tehingu aeg viibib.

Koostöös maakleriga on objekti turundamise võimalus suurem. Kui tavaisik lisab kuulutuse üldjuhul vaid mõne kinnisvaraportaali kodulehele, siis kinnisvarabürooga koostööd tehes, on Sinu võimalused jõuda rohkemate inimesteni suuremad. Kuulutusi lisame mitmesse erinevasse kinnisvaraportaali ja ka sotsiaalmeediasse, näiteks meie büroo Facebooki seinale (kus on üle 10 000 jälgija), Facebooki gruppidesse ning vastavalt vajadusele pakume ka Facebookis/Instagramis võimendatud reklaami. Muidugi läheb objekt üles ka meie Domuse kodulehele, mida külastab iga kuu ca 30 000 – 50 000 inimest. Turundades objekti kinnisvaraportaalides, lisame kuulutusele erinevaid tasemeteenuseid ja reklaame, et Sinu objekt teiste ees esile tõsta. 

Et Sinu kinnisvara atraktiivne oleks ja potentsiaalsele ostjale huvi tekitaks, teeme objektist parimad fotod. Maakleritel on mitmeid professionaalseid kinnisvarafotograafe, kellega koostööd tehes saavutame kvaliteetsed ja pilkupüüdvad pildid. Just see on müügi alustalaks, sest head fotod püüavad rohkelt tähelepanu. Hea pilt müüb!

Kuna on aeg kallis, siis maakleri tööks on see koorem omanikult maha võtta. Kinnisvaramaakleri igapäevaülesanneteks on objekti näitamine ja tutvustamine potentsiaalsetele ostjatele igal ajahetkel, nii hommikul kui ka õhtul, aga vajadusel ka nädalavahetusel. Kiire elutempoga inimesele oleks see üks suur lisakohustus ja aja röövija ning mis saaks olla parem, kui keegi, kes teeb selle töö Sinu eest ära.

Meie kinnisvarabürool on lai kontaktide võrgustik ja teeme tihedat koostööd ka kolleegidega. Nimelt oleme kursis töökaaslaste portfellis olevate objektidega ning kui kellelgi tekib ostuhuvilisest klient, saame teda suunata objektiga tegeleva maakleri poole. Pidev ristimüük on hea selleks, et leiaksime Sinu objektile kiiresti ostuhuvilisest kliendi. Jällegi asi, mis kiirendab müügiprotsessi ja on suureks eeliseks maaklerteenuse kasutamise puhul.

Maakler on Sulle toeks nii tehingu ajal kui ka objekti üleandmisel. Notarisse mineku päev on paljude klientide jaoks väga ärev ja pingeline. “Kas kõik ikka sujub, kas kõik dokumendid on korras, kas vastaspool tuleb ikka kohale, aga mis siis, kui… jne,” need on põhilised küsimused, mida maaklerid pidevalt kuulevad. Meie ülesandeks ongi need pinged müüjalt ja ostjalt maha võtta ning muuta see päev toredaks mõlema osapoole jaoks. Maakler koostab notarimemo enne tehingut ning pärast tehingut toimuvaks üleandmiseks üleandmis-vastuvõtmisakti. Kõike seda selleks, et kogu protsess oleks meeldiv ja pingevaba mõlemale osapoolele.

Meeldivaid koostöid! #koosonlihtsam