arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Tallinna Äripark – ambitsioonikatele tulevikufirmadele!

Nii Eestis kui rahvusvaheliselt on lao- ja tööstuspindade vakantsid viimastel aastatel olnud väga madalad. See on seotud Eesti kontekstis eelkõige pindade kaasajastamise vajadusega nii töötajate kui partnerite ootuste kasvu vaates. Ettevõtjad ise ootavad enda kasutatavatelt pindadelt samas nii universaalsust kui võimalikult madalamaid kõrvalkulusid. Seda kõike suudab Tallinna Äripark ettevõtjale pakkuda!

Arenenud maailmas on logistika ning sellega seotud pinnavajadus e-kaubanduse võidukäigust tulenevalt pidevas kasvus. Koroonakriisist on see trend veelgi tuge saanud läbi nõudluse kasvu last-mile teenuste järele, et me ei peaks kauba või teenuse kättesaamiseks üldse kodust või kontorist väljuma. See kõik tõstab veelgi vajadust logistiliselt optimaalses asukohas ning erinevaid tehnilisi vajadusi rahuldavate pindade järele.

Tallinna Äripark oma unikaalse asukohaga Tallinna “kikilipsu” keskmes, koos lennujaama ning COOPi jaotuskeskuse vahetu naabrusega ning täidab kõik ülalnimetatud tingimused ülekaalukalt! Domus Kinnisvara poolt arendatav projekt annab nõudlikule ettevõtjale ligipääsu väga heale logistikale nii Tallinnas kui tervikuna Eestis. Lisaks on projektil Eesti mõistes hea ligipääs tööjõule Lasnamäe vahetu naabruse näol, mida toetab ühiskondliku transpordi olemasolu.

Tänasel hetkel oma pindade laiendamist või asukohtade mitmekesistamist kaaluvad ettevõtjad on oodatud ühendust võtma Domus Kinnisvara maakleritega:

Anželika Tõrva / +372 5850 0527 / anzelika.torva@domus.ee

Kaido Elram / +372 53 005 441 / kaido.elram@domus.ee