arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Kodu A energiaklassiga uusarenduses = soodsam kodulaen

Kodu ostmine on suur samm elus ning üks suuremaid investeeringuid, mida inimene oma elu jooksul teeb. Seega on oluline hoolikalt kaaluda erinevaid võimalusi ja valida lahendus, mis sobib kõige paremini sinu eelarve, vajaduste ja tulevikuplaanidega. Üks viimase aja trendidest on kodu soetamine just A energiaklassiga uusarendusse, sest see tähendab peale muude plusside ka omakorda soodsamat kodulaenu.

Täna pakuvad soodustingimustel A-energiaklassi kodudele laenu enamik Eestis tegutsevaid pankasid. Üheks oluliseks eeliseks on võimalus tasuda teatud perioodil vaid laenu põhiosa ja 6 kuu euribori, mis tähendab, et panga poolt määratud marginaali ei tule maksta. See võib tähendada märkimisväärset kokkuhoidu laenu tagasimaksmisel.

Almé Residentsid on üks selline A-energiaklassi kinnisvaraarendus Tartus, mis pakub kortereid, mis on disainitud silmas pidades energiasäästu, kulude kokkuhoidu ja jätkusuutlikkust. Üks oluline aspekt selle juures on näiteks tavapäraste elamute suured ühiskoridorid, mida Alme Residentsides ei leia. Nii on võimalik tulevasel korteriühistul hilisemate igakuiste koristuse, kütte- ja elektrikulude pealt selle võrra kokku hoida. Lisaks paigaldatakse Almé Residentside Jaama 52 maja katusele päikesepaneelid, mis aitavad hoida elanike elektrikulusid soodsana. Kõik need energiasäästlikud lahendused võivad tulevikus säästa märkimisväärselt raha ning teha korteri ostmise veelgi tulusamaks investeeringuks.

Seega, kui oled otsustanud osta endale uus kodu, on õige aeg kaaluda just A energiaklassiga kinnisvara ostmist. Almé Residentside omanäoliste planeeringutega, pritaatse hoovi ning ideaalse asukohaga kodud Tartu linna südames on selleks suurepärane valik! Tutvu Almé Residentsidega siin. Võta ühendust ja küsi täpsemat informatsiooni ning nõu:

Elar Häidberg / +372 5378 6796 / elar.haidberg@domus.ee