Hiie Tamm

Maakler / Vanemkonsultant

Ma töötan Domus Kinnisvaras alates 2003. aastast. Kinnisvarasektorisse tõi mind huvi selle väga mitmekülgse valdkonna vastu. Oman pikaajalist müügitöö ja juhtimisalast kogemust. Olen olnud kolm järjestikust aastat – 2004, 2005, 2006 Domus Kinnisvara Aasta Maakler.

Maakleri töös hindan ma eelkõige suhtlemist huvitavate inimetega ja võimalust oma aega ja tegemisi ise planeerida. Olen südamlik, tahtejõuline, aus, pühendunud, töökas ja suhtlemisaldis inimene.

Huvialadeks ajalugu ja kirjandus, spordialadest meeldib ujumine. Olulisel kohal minu elus on lähedased ja reisimine.

Kõigest, mida me täna väga armastame, saab aja jooksul minevik. Põhimõtteliselt ongi kõik juba kadunud. Nautige iga hetke, mis meile on antud. Ärge lükake elu edasi.

Kui tahad teada, kuhu edasi minna, pead teadma, kus sa oled.

/Nikolai Baturin/

Loe pikemalt

Soovitused

Jäin väga rahule. Tegemist on väga proffesionaalse ja sooja südamega maakleriga, kes teeb oma tööd südamega. kindlasti soovitame ka oma tuttavatele ja loodame ka edaspidi temaga koostööd teha,
Katrin


Supper teenindus Hiie Tamm poolt. Hiie õhkab soojust ja positiivsust. Väga kiire ja korrektne töö. Ma ei oskagi kõike siin kirja panna, aga minna isiklikult soovitaksin Hiiet kõigile kes soovivad korterit müüa ja olen ka seda teinud. Ta on supper Naine, kes teab mida teeb ja mis kõige tähtsam -ta armastab oma tööd ja teeb seda väga hästi.
Aitähh Domus, et teil selline vahva ja tore töömesilane on nagu Hiie Tamm.
Siret

“Meie pere pöördus Domuse ja maakler Hiie Tamme poole palvega aidata müüa 4-toaline korter Rae vallas. Meil oli kindel visioon ja eesmärk mis ajaks ning mil moel perekorter peaks olema kuulutuses presenteeritud. Hiie oskas lugeda igat meie mõtet ning arvestas iga meie sooviga! Omavaheline kommunikatsioon oli detailne, arusaadav ning asjakohane. Hiie pidas lubadust, et kinnisvara saab kindlaks kuupäevaks müüdud. Sellest tulenevalt saime täpselt arvestada oma tulevikuplaanidega.
Hiie Tamm on kõige parem maakler üldse, kellega oleme seni koostööd teinud!”
Liis

Jäin Hiie Tamme tööga väga rahule
Soovitan tuttavatele kindlasti.
Paepargi 50/1 korteriostu tehing toimus väga sujuvalt, maakler sõbralik, abivalmis ja meeldiv inimene.
Ilmar


Saada mulle kiri