arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Kliendid hoiavad Domus Kinnisvara ja Krediidipanga abil raha kokku

Detsembris ja jaanuaris pakuvad Domus Kinnisvara ja Eesti Krediidipank klientidele ühtset teenust, mille tulemusena võidavad kliendid nii kinnisvara hindamise kui pangateenuste hinnas.

Nii on eraisiku eluaseme-, hüpoteek- ja tarbimislaenu võtmine Krediidipangast Domuse poolt vahendatud klientidele eriti soodne – kinnisvara hindamise teenustasu on 15% madalam ning panga lepingutasu lausa 20% madalam tavapärasest hinnast. Sellega on tuldud vastu paljudele klientidele, sest neilt saadud tagasiside põhjal on huvi elamispinna soetamise vastu üsna suur.

Krediidipangas on viimastel kuudel elamispinna ostmiseks, renoveerimiseks või ehitamiseks laenuklientide hulk kasvanud. Renoveerimiseks ja ehitamiseks võetavate laenude puhul on panga ja kliendi riski täiendavaks maandajaks teadmine, kui palju võiks vara olla väärt pärast ehitustööde lõppu. Küsimused, kas mu vara väärtus kasvab piisavalt, et tagada laenu, saavad kergesti vastuse. Siinjuures on abiks Domus Kinnisvara hindajad, kes teevad renoveeritava või ehitatava vara kohta lühikese eelhinnangu tasuta.

„Krediidipanga kontori- ja filiaalivõrk katab kogu Eestit. Kuna ka Domus Kinnisvaral on kontorid suuremates linnades, siis saame anda oma panuse, et Krediidipanga kliendid saaksid võimalikult mugavalt kõikidele kinnisvara-alastele küsimustele vastused“ ütles Raul Reino.

Domus Kinnisvara on kinnisvara maaklerteenust, hindamist, konsultatsiooni ja kinnisvara väärtustamist pakkuv ettevõte, mis on järjest võitnud kliente ja kasvanud üheks suuremaks kinnisvara vahendusorganisatsiooniks Eestis. Ettevõttel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Keilas ja Paides. Naeratavad inimesed, lai valik kinnisvara pakkumisi, pädevad eksperthinnangud ja suurepärased tulemused on Domus Kinnisvara märksõnadeks.

Krediidipank on Eesti panga esimese presidendi Rein Otsasoni poolt 1992. aastal asutatud ettevõte. Positsioneerides ennast Eesti finantsteenuste turul väikese, kuid tugeva ja kindla pangana, suhtub Krediidipank iga kliendi soovi ja vajadusse väga personaalselt. Krediidipanga klienditeenindajatel on aega süveneda kliendi soovidesse põhjalikult ning anda neile igakülgset nõu rahaasjadega tegelemisel. Lojaalse kliendi igakülgne rahulolu ning vastastikku kasulik suhe on Krediidipanga ärimudeli alustala.

Krediidipanga sihtgruppideks on nii erakliendid kui ka väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted. Panga tegevus on peaasjalikult orienteeritud kohalikule turule.